pomysłowe wyposażenie łazienki

  Pomysłowe wyposażenie łazienki w kilku krokach!

  Łazienka od wielu lat jest nie tylko pomieszczeniem, w którym możemy wykonać dane czynności higieniczne, ale także odpocząć po ciężkim dniu. Funkcjonalność tego miejsca bardzo się zmieniła, ale nie tylko ona. Współczesna łazienka powinna być bowiem wizytówką domu, miejscem stylowym, designerskim i inspirującym. W dzisiejszym wpisie podpowiemy na jakie wyposażenie łazienkowe warto jest postawić, by nie tylko dobrze spełniało swoją rolę, ale także i zachwycało niesztampową estetyką. Zapraszamy!

  Łazienka – wizytówka każdego domu

  Łazienka jest tym pomieszczeniem w domu, które jest najrzadziej remontowane. Wpływ na taki stan rzeczy ma oczywiście sam koszt remontu, a także spore niedogodności z nim związane. Z tego względu warto jest postawić podczas aranżacji na wyposażenie, które pochodzi tylko od dobrych i sprawdzonych producentów. Produkty, które znajdą się w łazience powinna cechować wyjątkowa trwałość, wytrzymałość. Jednocześnie powinny być to artykuły, które są bezproblemowe podczas czyszczenia, montażu oraz pasują do stylistyki wnętrza.

  Przed zakupem kabiny prysznicowej, baterii, ceramiki sanitarnej czy mebli powinno zapoznać się z opiniami na temat wybranych modeli. Powinno się także zapoznać z wszystkim parametrami technicznymi, które to przede wszystkim decydują o funkcjonalności i komforcie użytkowania danego produktu.

  Wyposażenie łazienkowe warte polecenia – na co dobrze się zdecydować?

  Oczywiście nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie, wiele zależy bowiem od zasobności portfela, a także stylistyki w jakiej łazienka ma być utrzymana. Według nas warto jest jednak postawić na produkty, które spełniają więcej funkcji i są uniwersalne estetycznie. Dzięki nim można przy pomocy tylko i wyłącznie dodatków łazienkowych zmienić charakter wystroju.

  wyposażenie łazienki

  Do pomysłowych elementów łazienkowego wyposażenia z pewnością zaliczyć możemy miski WC myjące. Te toalety, które z powodzeniem mogą zastąpić popularne w Polsce bidety. Użytkowanie ich jest jednak zdecydowanie bardziej komfortowe. Posiadają funkcje, takie jak dopasowanie natężenia strumienia wody i jej temperatury, a także opcje osuszania stref intymnych. Poza tym deska można się sama zamykać i otwierać – w zależności od wybranego modelu. Na rynku znajdują się także toalety myjące, które mogą mieć podgrzewaną deskę czy specjalnie podświetlenie ułatwiające korzystanie z nich nocą.

  Mówiąc o pomysłowym wyposażeniu należy wspomnieć także o bateriach łazienkowych, które wyposażone są w szereg funkcjonalności. Zadaniem ich jest nie tylko zmniejszenie zużycia wody, ale także bezproblemowe czyszczenie i komfortowe użytkowanie. Nowoczesne baterie coraz częściej wyposażone są w specjalne ograniczniki przepływu, posiadają specjalne powłoki zapewniające im długotrwały blask – tak jak w przypadku baterii łazienkowych Grohe.

  Decydując się z kolei na zakup baterii natryskowych, warto jest postawić na modele z termostatem. To właśnie one zapobiegają przypadkowemu porażeniu się podczas kontaktu ze zbyt gorącą wodą.

  Jak utrzymać porządek w łazience?

  Dlaczego warto zdecydować się na wentylator do łazienki z timerem?

  Napisz komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *