Orac Decor – marka, z którą ozdobisz swoje ściany

  Wystrój wnętrza to prawdziwe wyzwanie. Składa się na niego wiele elementów, które stanowią o wyjątkowości danej aranżacji. Do wyboru mamy wiele rodzajów dekoracji ściennych, ale hitem ostatnich lat jest nowoczesna sztukateria, jaką oferuje Orac Decor. Jest to belgijska marka, która całkowicie zmieniła podejście do sztukaterii jako takiej, zamieniając ją w dekoracje, które z powodzeniem można tworzyć samodzielnie – bez żadnych specjalnych uzdolnień artystycznych! Tym zajmuje się Orac Decor, a my dostajemy produkty, które nadają naszym wnętrzom wyjątkowego stylu!

  Sztukateria Orac Decor do każdego rodzaju wnętrz

  Sztukateria, jak sama nazwa doskonale wskazuje, to przede wszystkim kunsztowna sztuka zdobienia, kiedyś zarezerwowana dla najbogatszych, którzy mogli pozwolić sobie na wynajęcie prawdziwych artystów w tej dziedzinie. Ponad 40 lat temu belgijska firma rodzinna Orac Decor, w której artyzm i zamiłowanie do pięknych dekoracji było elementem rodzinnego DNA, podjęła bardzo odważną decyzję.

  I to właśnie dzięki niej powstała gama innowacyjnych na tamte czasy produktów dekoracyjnych wykonanych z syntetycznych materiałów. W ten sposób narodziła się współczesna sztukateria, która jest piękna, lekka, wytrzymała i prosta w montażu. To z kolei otworzyło szerokie możliwości jej stosowania w wystroju wnętrz.

  Orac Decor i nowoczesne dekoracje ścienne

  Dzisiaj oferta Orac Decor to niezwykle bogaty asortyment, w którym znaleźć można dekoracje różnego rodzaju. Są to przede wszystkim:

  • listwy naścienne
  • listwy sufitowe
  • listwy przypodłogowe
  • listwy oświetleniowe
  • dekoracyjne listwy elastyczne
  • panele dekoracyjne 3D
  • gzymsy
  • rozety

  Marka Orac Decor ma na swoim koncie wiele kolekcji, których zróżnicowane wzornictwo pozwala na dopasowanie dekoracji do każdego stylu aranżacji – począwszy od nowoczesnych i minimalistycznych, poprzez klasyczne i eleganckie, na pełnych przepychu i glamour skończywszy.

  Do topowych kolekcji Orac Decor zaliczają się:

  • Luxxus
  • Axxent
  • Basixx
  • Kolekcja Ulfa Moritza

  Szeroki wachlarz dekoracji to olbrzymi wybór, który pozwala tworzyć wyjątkowe aranżacje, niezwykle oryginalne i dopasowane do najbardziej wysublimowanej wizji.

  Pięknie, stylowo i banalnie prosto z Orac Decor!

  Tym, co było największą rewolucją, jaką wprowadziło Orac Decor, był wybór materiału, z którego firma zaczęła produkować swoje dekoracje – zastępując inne, bardziej wymagające tworzywa, takie jak gips czy drewno. Decydując się na tworzywa syntetyczne Orac Decor stworzyło sztukaterię odporną na wilgoć, niezwykle trwałą i prostą w montażu. Jest ona mocowana do ściany na klej!

  Ciekawą ofertą produktową Orac Decor są listwy elastyczne, które doskonale nadają się do zdobienia pomieszczeń o nieregularnych kształtach. Warto zwrócić uwagę również na listy renowacyjne Orac Decor, dzięki którym można elegancko zakryć stare listwy przypodłogowe, bez konieczności ich demontażu – a tym samym bardziej gruntownego remontu.

  Orac Decor to marka renomowana, która oferuje wysokiej klasy produkty, o przepięknym i zróżnicowanym designie, wysokiej trwałości i prostym montażu. Jest to niezaprzeczalnie jeden z najlepszych producentów sztukaterii, który tworzy swoje kolekcje z wyczuciem i artystycznym zaangażowaniem!

  Panele winylowe – wyjątkowe okładziny podłogowe

  Panele winylowe idealne do łazienki

  Napisz komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *