Hotel – komfort dla klientów, komfort dla zarządców

  Wybierając hotel klienci często kierują się opiniami na temat jego czystości opublikowanymi w Internecie, biorą także pod uwagę zdania innych użytkowników tego miejsca. Wysoka jakość obsługi klienta, przy zachowanych wyśrubowanych standardach czystości powodują, że hotel jest postrzegany jako miejsce godne uwagi i w przyszłości – polecenia.

  Czyste pomieszczenia, lśniące kabiny prysznicowe, śnieżno biała pościel. Nienaganny porządek i ład hotelowych pokoi. Wreszcie łazienki lśniące czystością i pachnące świeżością. Wybierając hotel spośród szeregu innych miejsc, klienci spodziewają się zastać w nim idealny ład i porządek. Wysoka jakość obsługi klienta, wraz z możliwością komfortowego wypoczynku są decydujące przy dokonywaniu wyboru hotelu.

  Idealna czystość – to podstawa

  Rynek hotelarski kieruje się własnymi prawami. Główna zasadą są przede wszystkim czystość i higiena. Sprostać temu zadaniu – w obsłudze hoteli, mogą wyłącznie firmy oferujące wysokiej jakości środki czystości. Niezwykle istotny jest także profesjonalny sprzęt do sprzątania, zapewniający hotelowi krystaliczną czystość powierzchni, także zewnętrznych, otaczających obiekt.

  Dobrze zorganizowane i zarządzane hotele korzystają z usług oraz środków czystości oferowanych przez profesjonalne firmy i serwisy sprzątające. Takie usługi oraz pełną gamę środków czyszczących i dezynfekujących oferuje miedzy innymi działająca na rynku od 1998 roku warszawska firma Higiena Serwis. Profesjonalne środki czyszczące. Wieloletnie doświadczenie zdobyte w branży profesjonalnych środków czystości zaowocowało doskonałą znajomością rynku oraz zmieniających się tendencji obowiązujących w branży tych środków.

  Wiedza i doświadczenie w hołdzie czystości

  Będąc dystrybutorem marek Tork, Hi-Prem, Katrin, Kiehl, Lamix, Gojo, Purell, Ecolab, czy od niedawna Bulkysoft , firma Higiena Serwis jest zdecydowanym liderem na rynku środków czystości, oferującym najwyższej jakości preparaty i urządzenia wspierające higienę. Przyczynia się do tego także fakt, iż higiena serwis.pl od lat jest bezpośrednim importerem doskonałych jakościowo maszyn czyszczących i zamiatarek włoskiego producenta, znanego w całym świecie – RCM. Sprzęt do sprzątania tej marki charakteryzuje się najwyższą jakością i precyzją działania.

  Zobacz również:  Jak wybrać pralkę?

  Dzięki zdobytemu doświadczeniu oraz systematycznemu wdrażaniu najnowszych preparatów i urządzeń służących zachowaniu higieny, korzystając z usług firmy Higiena Serwis, zarządcy hoteli mogą polegać na dostarczanej jakości produktów oraz wysokiemu standardowi usług. To ważne w branży hotelarskiej, gdyż zadowolony z idealnego, wysokiego poziomu czystości klient jest cennym źródłem przekazywanej informacji i późniejszych referencji.

  Higiena Serwis to także zespół specjalistów w dziedzinie zaopatrywania klientów hotelarskich oraz instytucjonalnych w artykuły i środki higieniczno-czystościowe, takie jak między innymi: podajniki do ręczników, ręczniki papierowe, ręczniki papierowe składane, mydło w płynie, papiery toaletowe, dozowniki do mydła, czy serwetki. To tylko wybrane artykuły, jakie dostępne są w ofercie tej firmy, jednak niezbędne w sprawnym i co ważne – higienicznie czystym prowadzeniu i zarządzaniu hotelem.

  Przyjazne rozwiązania dla hoteli
  Zarządzając hotelem niezwykle ważne jest utrzymywanie stałego wysokiego poziomu higieny przy minimalizacji ponoszonych kosztów, podnoszeniu efektywności i usprawnieniu sprzątania tak, aby obiekt zawsze lśnił czystością. To wpływa na pozytywny, przyjazny użytkownikom wizerunek obiektu, jakim jest hotel. Rozwiązania proponowane zarządcom hoteli przez firmę Higiena Serwis są bezpieczne i ekologiczne dla środowiska naturalnego oraz posiadają wszystkie niezbędne atesty i zaświadczenia o tym poświadczające.

  Prawo – na straży higieny hoteli
  Hotele podlegają pod niezwykle rygorystyczne warunki higieniczno-sanitarne. Regulują je zasady ujęte w Rozporządzeniu Ministra Gospodarki Terenowej i Ochrony Środowiska oraz Przewodniczącego Głównego Komitetu Kultury Fizycznej i Turystyki z dn. 26 lipca 1973r., w sprawie wymagań higieniczno-sanitarnych dla hoteli i innych zakładów noclegowych. Zgodnie z powyższym rozporządzeniem, hotele muszą być wyposażone między innymi w urządzenia do gromadzenia nieczystości stałych i ciekłych, toalety w hotelach muszą być ogólnodostępne i wyposażone w stałe środki czystości. Niezwykle istotne jest stosowanie preparatów dezynfekcyjnych, dezynsekcyjnych i deratyzacyjnych, które muszą być przechowywane w odpowiednio zabezpieczonych pomieszczeniach w wyznaczonych strefach hotelu.

  Ponadto hotele podlegają nakazowi dezynfekowania toalet indywidualnych w każdym pokoju oraz w toaletach ogólnodostępnych na terenie obiektu. Dodatkowo, każda toaleta wyposażona winna zostać w umywalkę z bieżącą wodą, papiery toaletowe, mydło w płynie w specjalnie przystosowanych dozownikach do mydła, a także w ręczniki papierowe, na przykład w ręczniki papierowe składane.

  Zobacz również:  Kabina prysznicowa czy wanna?

  Hotelowa kuchnia – wizytówką obiektu
  Wybierając hotel, korzystamy także z jego pomieszczeń jadalnych. Kuchnia, często będąca wizytówką hotelu musi lśnić czystością oraz gwarantować klientom zachowanie najwyższych standardów higienicznych. Aby kuchnia była sterylnie czysta, konieczne jest stosowanie przez serwis sprzątający preparatów zapewniających sterylność i czystość tych pomieszczeń. Firma Higiena Serwis dysponuje szerokim wachlarzem czyściw do gastronomii , wykorzystywanych także w hotelowych kuchniach. Wszelkiego rodzaju mydła w płynie, dozowniki do mydła, czy też ręczniki papierowe wraz z podajnikami do ręczników są niezwykle przydatne w kuchni hotelowej dla zachowania czystości i higieny na należytym poziomie. Także środki do dezynfekcji oraz pełna gama płynów do mycia naczyń, czy też środki do usuwania kamienia w zmywarkach decydują o tym, czy kuchnia hotelowa jest utrzymana w odpowiednim, wymaganym w tym miejscu standardzie.

  Łazienka w hotelu – strefą sterylnej czystości
  Każdy ceniący się hotel dba o wyposażenie hotelowych łazienek. Oprócz oczywistej dezynfekcji sanitariatów i utrzymaniu tego miejsca w należytym porządku, łazienki powinny zostać wyposażone w artykuły obejmujące: żele pod prysznic, szampony, balsamy do ciała oraz na przykład kapcie hotelowe. Cieszące oko klienta, stanowiące o randze hotelu, ale i często niezbędne akcesoria dostępne są w higiena serwis.pl w małych i poręcznych opakowaniach, przygotowanych specjalnie z myślą o branży hotelarskiej.

  Każdy detal, w tym artykuły higieniczne, stanowią o tym, że hotel postrzegany jest jako miejsce o wysokim standardzie, a przy okazji przyjazne dla klienta, który dopieszczony panującą w nim czystością i dostępnością artykułów higienicznych, chętnie powróci przy nadarzającej się okazji. Komfortowy hotel dla klienta i zarządcy – to brzmi dumnie!

  Wyposażenie łazienki w sklepach internetowych

  Baterie łazienkowe na miarę każdej umywalki

  Napisz komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *