Akrylowe wanny wolnostojące – jak odmieniają jakość kąpieli?

  Głębia kusząca obietnicą relaksu i designerskie kształty, które dodają luksusowej oprawy każdej kąpieli – wanny wolnostojące coraz częściej zastępują ceramikę do zabudowy oraz standardowe kabiny prysznicowe. Są także kluczowym punktem pokoju kąpielowego i domowego SPA. W ofercie polskiego producenta, marki Massi, znaleźć można kolekcję akrylowych wanien wolnostojących, które pozytywnie wpływają nie tylko na komfort kąpieli i walory estetyczne pomieszczenia, ale również, wbrew pozorom, na ekonomię zużycia wody.

  Dla łazienkowych koneserów
  Przestronna, wygodna wanna wolnostojąca to obligatoryjny element wyposażenia łazienki u każdego miłośnika długich, gorących kąpieli, który oczekuje dogłębnego relaksu po ciężkim dniu, a elegancko zaaranżowane wnętrza wzmacniają u niego efektywność odpoczynku. Z drugiej strony, nic nie stoi na przeszkodzie, aby wanna służyła do brania codziennego, szybkiego prysznica – wystarczy zaopatrzyć ją w baterię z zestawem natryskowym.

  Przewaga akrylu
  Do produkcji nowoczesnych wanien wolnostojących używa się akrylu, który zapewnia im wyjątkową lekkość. W wannach Massi zastosowano dwie warstwy akrylu, które wzmocniono szklanym włóknem. Powietrze, znajdujące się pomiędzy akrylowymi arkuszami, działa jak termoizolator, wydłużając czas gorących kąpieli. Na niedolewaniu ciepłej wody, zyskuje domowy budżet.

  Użyteczność z systemem Easy-Clean
  Antybakteryjna powłoka Easy-Clean, którą pokryte są standardowo wanny wolnostojące Massi, zapobiega gromadzeniu się na powierzchni zanieczyszczeń i drobnoustrojów. Czyszczenie akrylu odbywa się wyłącznie z użyciem bieżącej wody – bez konieczności szorowania i stosowania żrącej chemii.

  Bogactwo wzorów
  Klienci mogą obecnie wybierać spośród wielu wzorów wanien wolnostojących – w zależności od indywidualnych preferencji oraz wymiarów posiadanej łazienki. Wanny wolnostojące przyjmują rozmaite kształty – od klasycznych, owalnych, przez nowoczesne, geometryczne i asymetryczne, po duże i okrągłe. Długości wynoszą na ogół od 150cm do nawet 180cm – dla maksymalnej wygody. Ciekawym, mocno nowatorskim wzorem jest model wolnostojący w kolorze głębokiej czerni, dostępny w kolekcji wanien Massi.

  Luksus, na który można sobie pozwolić
  Przyjazna polityka cenowa marki Massi umożliwia zakup wanny wolnostojącej bez nadwyrężania domowego budżetu. Ceny zaczynają się już od 3290 zł brutto w sprzedaży detalicznej i obejmują, poza wanną, także chromowany, mosiężny odpływ „klik-klak”, stelaż do wypoziomowania, pakiet ekskluzywnych akcesoriów SPA oraz koszty dostawy w przypadku dokonania zakupu przez Internet. Cena nie obejmuje natomiast baterii wannowej, która – dla optymalnego efektu wizualnego i użytkowego, powinna być także wolnostojąca. Wanny wolnostojące Massi dostępne są w ofercie autoryzowanych sklepów internetowych.

  Przed zakupem
  Aby w pełni cieszyć się z zalet kąpieli w wannie wolnostojącej, należy upewnić się, że łazienka posiada opcję odprowadzania spływu wody ze środka podłogi, a samo pomieszczenie jest odpowiednio duże. Wanna powinna zostać zamontowana w takim miejscu, by przyciągać wzrok i zapewniać swobodny dostęp do kąpieli.

  Łazienka w stylu retro

  Jaka pralka do małej łazienki?

  Napisz komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *