waga w łazience

  Inteligentna waga łazienkowa – wszystko, co warto o niej wiedzieć

  Aby dobrze wyglądać i czuć się zdrowo, nie należy skupiać się jedynie na utracie zbędnych kilogramów. Bardzo istotne jest prowadzenie aktywnego stylu życia. W monitorowaniu postępów pomoże inteligentna waga łazienkowa. Sprzęt nie tylko pozwala określić wagę użytkownika, ale również wiele innych parametrów jego organizmu. Co jeszcze warto o nim wiedzieć?

  Czym jest inteligentna waga łazienkowa?

  Inteligentna waga łazienkowa, taka jest model Yunmai Pro https://www.zdroweimarkowe.pl/product-pol-148-Waga-inteligentna-Yunmai-Pro.html, to zaawansowane technologicznie urządzenie, które umożliwia dokładny pomiar różnych parametrów organizmu i składu ciała. Sprzęt łączy się ze specjalną aplikacją na smartfony i przesyła uzyskane dane. Następnie aplikacja dokonuje obliczeń i prezentuje raporty dotyczące parametrów organizmu. Sprzęt pozwala monitorować postępy i mieć pod kontrolą nie tylko masę ciała, ale również wiele innych ważnych wartości, takich jak wskaźnik BMI, poziom wody w organizmie, masa mięśniowa czy ilość tkanki tłuszczowej.

  Jakie parametry analizuje inteligentna waga łazienkowa?

  Inteligentna waga łazienkowa Yunmai Pro to zaawansowane urządzenie, które bada, analizuje i wskazuje wiele różnych parametrów organizmu. Do najważniejszych należą:

  • masa ciała,
  • zawartość białka w organizmie,
  • wskaźnik BMR (Basal Metabolic Rate), czyli ilość kalorii niezbędna do funkcjonowania organizmu każdego dnia,
  • poziom wody w organizmie,
  • poziom tkanki mięśniowej,
  • poziom tkanki tłuszczowej,
  • wskaźnik BMI (Body Mass Index), który bierze pod uwagę stosunek wzrostu do wagi,
  • masa kości,
  • otyłość brzuszna,
  • wiek biologiczny – na podstawie wymienionych wyżej wskaźników waga ocenia stan fizyczny organizmu.

  Jak działa inteligentna waga?

  Waga Yunmai Pro to nowoczesne urządzenie wykorzystujące impedancję bioelektryczną. Na czym ona polega? Otóż specjalne czujniki zamontowane w urządzeniu wysyłają sygnał elektryczny, który przechodzi przez całe ciało od jednej stopy do drugiej. Na podstawie fizjologicznej różnicy czasu, w jaki przepływa on przez wodę i tkankę tłuszczową w ciele, sprzęt oblicza procentową zawartość wody i tkanki tłuszczowej. Ponadto wagę można zaprogramować indywidualnie. Po wpisaniu wieku, płci i wzrostu użytkownika waga samodzielnie obliczy wskaźnik BMI czy też sugerowane spożycie kalorii (dzienne zapotrzebowanie na energię).

  Impedancja elektryczna jest nieszkodliwa dla zdrowia. To sprawia, że z wagi Yunmai Pro można korzystać codziennie. Ponadto dzięki używaniu aplikacji na tablety czy smartfony, która współdziała z urządzeniem, można uzyskać wiele cennych wskazówek dotyczących zdrowia, sylwetki i kondycji.

  Jak skorzystać z porad i inspiracji znajdujących się w sklepie Budujmy.eu?

  Jak pielęgnować brodę? Najlepsze golarki dla mężczyzn

  Napisz komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *