Płytki Ergon

  Płytki włoskiej marki Ergon to propozycja dla wszystkich, którym zależy na trwałym i eleganckim rozwiązaniu, zapewniającym wygodę, komfort i wytworny wygląd w naszych domach. W czym specjalizuje się firma Ergon i jaką ofertę ma do zaproponowania?

  Ergon – włoski styl w Twoim domu

  Ergon – marka, która od wielu lat zapewnia najwyższej jakości płytki ceramiczne, wchodzi w skład ogólnoświatowej firmy Emilceramica, stanowi gwarancję elegancji i wygody w każdym domu. Czego możemy się spodziewać po produktach Ergon? Przede wszystkim nowoczesności, która objawia się w dbałości o każdy detal i rozpoznawalnym wzornictwie.

  Każda seria płytek ceramicznych inspirowana jest najbardziej imponującymi zjawiskami z pogranicza świata przyrody i sztuki. Nie brakuje jednak również propozycji dla osób, które szukają w swoich domach harmonii, zapewnianej przez geometryczne wzory. To wszystko w ramach płytek ceramicznych, doskonale wpisujących się w nowoczesne aranżacje kuchni i łazienek.

  Oferta firmy Ergon – najciekawsze propozycje

  Jakie płytki Ergon ceramiczne uchodzą dzisiaj za najmodniejsze? Oczywiście te, które swoją fakturą, kolorem i wzornictwem przypominają naturalne materiały, jak kamień, drewno i beton. Przedstawiamy propozycje płytek marki Ergon, które dzięki zastosowaniu najwyższej jakości surowców cieszą się ogromną popularnością

  Płytki ERGON TREND WOOD – płytki imitujące różne rodzaje drewna stanowią piękne wypełnienie stylowej łazienki lub kuchni, wykonywanej w stylu nowoczesnym lub industrialnym. Różnorodność produktów z serii Trend Wood pozwala na dowolny wybór kolorystyki płytek, od ciemnych wariantów dębowych, aż po jasne płytki, które do złudzenia przypominają brzozę.

  Jeśli chcemy naszym pomieszczeniom nadać nieco bardziej surowy, a przez to i nowoczesny styl, warto sięgnąć po płytki ceramiczne, które imitują kamień lub beton. Serie ERGON LOMBARDA, ERGON MEDLEY MINIMAL, ERGON CORNERSTONE to tylko nieliczne z wielu serii płytek ceramicznych, które imitują zarówno beton w różnych odcieniach, jak i kamienie różnych rodzajów. Wykorzystanie jednej serii płytek ceramicznych lub sprytny dobór kilku różnych odcieni pozwoli na całkowitą odmianę wnętrza, nadając im surowego, nowoczesnego i jakże eleganckiego stylu.

  Płytki Ergon – inwestycja na wiele lat

  Włoskie płytki marki Ergon występują w wielu rozmiarach i wariantach kolorystycznych. Duża różnorodność w ofercie producenta pozwoli na uwolnienie potencjału każdego pomieszczenia, bez względu na jego ustawność i funkcję.

  To, co łączy wszystkie produkty Ergon to duża wytrzymałość, odporność na uszkodzenia, a także łatwość w utrzymywaniu czystości. Dzięki tym cechom płytki ceramiczne, imitujące beton, drewno lub kamień świetnie sprawdzą się w każdym domu, w którym estetyka i czystość grają najważniejszą rolę. Z płytkami Ergon wykonanie szybkiego odświeżenia wnętrz lub całkowitej metamorfozy domu zapewni nam satysfakcję na lata.

  Projektowanie łazienek – Czy warto skorzystać z pomocy profesjonalnego architekta?

  Jak wyczyścić deszczownicę? Najlepsze sposoby

  Napisz komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *