Poznaj serię osprzętu Simon 55

  Kupując osprzęt elektryczny warto zwrócić uwagę zarówno na renomę danego producenta i oferowaną przez niego jakość, jak i atrakcyjny design. Wszystko to wyróżnia produkty firmy Kontakt-Simon, a w szczególności serię Simon 55. Co ją charakteryzuje? Na jakie dodatkowe akcesoria warto zwrócić uwagę? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdują się poniżej.

  Simon 55 – co wyróżnia tę serię?

  Osprzęt elektryczny Simon 55 to rozwiązania, które wyróżnia nie tylko wykorzystanie najnowocześniejszej technologii, ale również możliwość dostosowania do wielu różnych aranżacji. Jest to możliwe nie tylko dzięki atrakcyjnemu designowi, ale także zastosowaniu bogatej kolorystyki oraz aż trzem różnym liniom ramek, czyli klasycznej Simon 55 Line, wyposażonej w obwódki Simon 55 Duo oraz oferującej szklane metalowe bądź drewniane ramki Simon 55 Nature. Podstawowe kolory, w których dostępne są gniazdka elektryczne i włączniki Simon 55 to z kolei:

  • biały mat;
  • jasnoszary mat;
  • grafitowy mat;
  • czarny mat;
  • szampański mat;
  • aluminium mat (tworzywo w kolorze aluminium).

  Tym co wyróżnia serię osprzętu elektrycznego Simon 55 jest nie tylko atrakcyjny i różnorodny design, ale przede wszystkim wysoka jakość oraz funkcjonalność. Należą do niej bowiem zarówno gniazda elektryczne, czy klasyczne włączniki pojedyncze i świecznikowe, jak i gniazda antenowe, czy ekwipotencjalne, czujniki ruchu, regulatory temperatury oraz wiele innych rozwiązań. Przykładem może być gniazdo podwójne IP44, które może zostać wykorzystane na zewnątrz, czy w warunkach podwyższonej wilgotności.

  Simon 55 – dodatkowe akcesoria

  Przedstawiając osprzęt elektryczny z serii Simon 55 warto wspomnieć również o dodatkowych akcesoriach, które są dedykowane dla gniazdek z linii Line. Tego typu funkcjonalne dodatki to między innymi montowane pod ramką wieszaki, które mogą służyć do zawieszenia kluczy bądź wielu innych niewielkich przedmiotów. Poza tym dostępne są także montowane nad ramką podstawki na telefon, czy znajdujące się w tym samym miejscu szyldy opisowe, które można nabyć w dwóch różnych rozmiarów. W tym miejscu warto podkreślić, że akcesoria dedykowane dla serii Simon 55 dostępne są w różnych kolorach, dzięki czemu są one nie tylko funkcjonalne, ale również atrakcyjne wizualnie.

  Dlaczego warto wybrać osprzęt firmy Kontakt-Simon?

  Osprzęt z serii Simon 55 to dobry wybór ze względu na jakość gwarantowaną przez jego producenta. Firma Kontakt-Simon jest bowiem jedną z najpopularniejszych marek na polskim rynku, a jej produkty dostępne są w przystępnych cenach. Istotne jest także to, że są to rozwiązania w większości przypadków produkowane w Polsce, a ich cechą charakterystyczną jest nie tylko atrakcyjny design, ale również wykorzystanie najnowszych technologii. Istniejąca od kilkudziesięciu lat firma od początku swojej działalności stawia bowiem na innowacje, dzięki czemu jej produkty zaspokajają potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.

  Za wyborem osprzętu elektrycznego z serii Simon 55 przemawia nie tylko atrakcyjny design, ale również jakość gwarantowana przez firmę Kontakt-Simon. Marka wykorzystuje nowoczesne technologie, a innowacyjność jest odpowiedzią na potrzeby klientów.

  Rolety plisowane na wymiar – kontrola światła w pomieszczeniu

  Elektromet bojler dla Twojego domu? Sprawdź, dlaczego to tak dobry pomysł!

  Napisz komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *