Rolety plisowane na wymiar – kontrola światła w pomieszczeniu

  Rolety plisowane na wymiar stanowią eleganckie i funkcjonalne rozwiązanie do każdego wnętrza. W ofercie ANWIS znajdują się różnorodne rodzaje plis, które pozwalają dopasować produkt do indywidualnych preferencji oraz potrzeb użytkowników. Wśród nich wyróżniamy plisy jednokierunkowe oraz plisy dwukierunkowe z różnymi możliwościami sterowania, z których każdy ma swoje unikalne cechy i zalety.

  Obszerny tekst na temat plis okiennych, ich zastosowania oraz szerokiej gamie kolorystycznej znajdziesz na Blogu Modnie w OknieRodzaje plis (poradnik).

  Plisy jednokierunkowe

  Plisy jednokierunkowe to popularna opcja wśród osób poszukujących prostego, ale zarazem stylowego rozwiązania dla swoich okien. Charakteryzują się tym, że materiał składa się tylko w jedną stronę, tworząc eleganckie fałdy, które pięknie prezentują się zarówno w otwartym, jak i zamkniętym stanie. Ta konstrukcja umożliwia precyzyjne kontrolowanie ilości światła wpadającego do pomieszczenia oraz zapewnia prywatność wewnątrz domu.

  Plisy jednokierunkowe doskonale sprawdzają się zarówno w salonach, sypialniach, jak i biurach. Ich minimalistyczny design pozwala na łatwe dopasowanie do różnych aranżacji wnętrz, dodając im subtelnego uroku.

  Plisy okienne dwukierunkowe

  Rolety góra dół to innowacyjne rozwiązanie, które daje użytkownikom jeszcze większą kontrolę nad oświetleniem i wentylacją w pomieszczeniach. Charakteryzują się tym, że materiał może być składany zarówno do góry, jak i w dół, co pozwala na regulację światła z dwóch stron okna. Dzięki temu można skutecznie zabezpieczyć się przed nadmiernym nasłonecznieniem lub zachować prywatność, nie rezygnując jednocześnie z dostępu do widoku na zewnątrz. Najczęściej wybierany system sterujący to dwie ruchome rynienki zamontowane od góry i od dołu, które odpowiadają za poruszanie plisą. Można natomiast również zastosować sterowanie sznurkiem lub elektryczne, co pozwala na wyprodukowanie rolety plisowanej o większych gabarytach.

  Plisy dwukierunkowe doskonale sprawdzają się w takich pomieszczeniach jak sypialnia czy łazienka, gdzie istnieje potrzeba skutecznej kontroli nad ilością światła i powietrza. Mogą być również wykorzystywane w przestrzeniach biurowych, gdzie istotna jest optymalna ergonomia pracy oraz komfort użytkowników. Są także świetnym rozwiązaniem na okno dachowe.

  Podsumowanie

  Rolety plisowane ANWIS to nie tylko funkcjonalne, ale także estetyczne rozwiązanie do każdego wnętrza. Dostępność różnorodnych rodzajów plis, takich jak plisy jednokierunkowe i dwukierunkowe, pozwala na dopasowanie produktu do indywidualnych potrzeb oraz preferencji użytkowników. Dzięki wysokiej jakości materiałom i precyzyjnemu wykonaniu, rolety plisowane ANWIS zapewniają nie tylko doskonałą kontrolę nad światłem i prywatnością, ale także dodają uroku i elegancji każdemu pomieszczeniu.

  Doradcy Modnie w Oknie wykonują kompleksową usługę wyceny, pomiaru i montażu rolet plisowanych na terenie całego kraju.

  Jaką kanapę narożną wybrać do salonu?

  Poznaj serię osprzętu Simon 55

  Napisz komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *